6 500 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Kompletní soubor 12 kusů, rok 1949, ofset, rozměry cca 26 x 35 cm, vše značeno v tisku Josef..

2 100 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Stan a bouda v krajině, rok 1973, barevná litografie, číslo 32/75, 15 x 10,5 cm, signováno a..

4 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

ALCYON Cycles, rok 1973, barevná litografie, číslo 122/180, 23 x 15 cm, signováno a datováno..

8 500 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Na Letišti, rok 1981, barevná litografie, číslo 20/35, 24,4 x 29,5 cm, signováno a datováno vpravo..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Přístav, rok 1966, olej, pastel na papíře, 46 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno,..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Zimní vesnice, 60. léta 20. století, olej, pastel na papíře, 42 x 68 cm, signováno vpravo dole, na..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Zimní noc, 60. léta 20. století, olej, pastel na papíře, 42 x 60 cm, signováno vlevo dole, na rubu..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

V zahradě, olej na plátně, 60 x 73 cm, signováno vlevo dole A. Zábranský, oboustranná malba,..

vyvolávací cena:
80 000 CZK

Jíra Josef (1925 – 2005), Přístav – St. Briex, Normandie, Francie, rok 1960, kombinovaná technika,..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Praha - Prosek, rok 1915, pastel na papíře, 76 x 55 cm, signováno a datováno vpravo dole Jan..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Podzimní stromy, rok 1969, pastel, akvarel na papíře, signováno a datováno vpravo dole M. Holý 69,..

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Staroměstské náměstí v zimě, olej na sololitu, 70,5 x 90,5 cm, signováno vlevo dole Feikl S,..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Albatrosy, pastel na papíře, 55 x 40 cm, signováno vpravo dole ČV, rámováno, zaskleno

34 000 CZK
vyvolávací cena:
32 000 CZK

Zámek v Poděbradech, olej, plátno na kartonu, 31 x 24 cm, signováno vlevo dole L Kuba, původní..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Letní den, olej, karton, 40 x 50 cm, signováno vpravo dole V. Mužík, na rubu autorský štítek,..

85 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Letní den pod Řípem, po roce 1920, olej na malířské lepence, signováno vlevo dole Ot. Nejedlý,..

vyvolávací cena:
120 000 CZK

Pastuchové na Soláni, olej na překližce, rok 1953, 48 x 65 cm, signováno vpravo dole Schneiderka,..

1 500 000 CZK
vyvolávací cena:
800 000 CZK

název díla: Čtenářka datace: rok 1911 technika: olej na plátně rozměry malby: 53,5 x 42,5..