archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 26. 03. 2017 16:00
570
prodáno za: 44 000 CZK
vyvolávací cena: 44 000 CZK

15. Věšín Jaroslav (1859-1915)

název díla: Poštovní vůz technika: kombinovaná technika rozměry malby: 30,5 x 24 cm signováno: vlevo dole J. Věšín stav: rámováno, paspartováno a zaskleno

Sál 44 000 CZK 26. 03. 2017 16:17:29