datum aukce 21. 09. 2017 18:00
356
prodáno za: 11 000 CZK
vyvolávací cena: 11 000 CZK

11. Josef Lada

U ševce

technika tuš, papír
rozměr 16 x 12,5 cm
signatura sign. PN Lada
provenience
autor 1887 - 1957

Sál 11 000 CZK 21. 09. 2017 18:13:00