datum aukce 14. 12. 2017 18:00
571
vyvolávací cena: 5 500 CZK

5. Arman

Žehlička (Le Fer a Repasser)

technika litografie
rozměr 65 x 50 cm
rok 1971
signatura sign. PD Arman
provenience
autor 1928 - 2005