datum aukce 01. 11. 2018 18:00
223
vyvolávací cena: 170 000 CZK

12. Václav Brožík

Na cestě

technika olej na dřevě, kolem r. 1886
rozměr 26 x 44 cm
rok kolem r. 1886
signatura sign. LD VBrožík
autor 1851 - 1901