datum aukce 01. 11. 2018 18:00
182
vyvolávací cena: 470 000 CZK

21. Oscar Domínguez

Hlava dívky

technika olej, plátno
rozměr 34,5 x 19 cm
rok 1945
signatura sign. DU Domíngues 45
provenience sbírka Bloudek, Brno, galerie Kodl (aukce 2006), soukromá sbírka Praha
autor 1906 - 1957