datum aukce 25. 03. 2021 18:00
183
prodáno za: 4 900 CZK
vyvolávací cena: 4 500 CZK

4. Jaroslav Róna

Pokoj s černou stěnou

technika lept
rozměr 21,5 x 29,7 cm
rok 1983
signatura sign. PD JRóna 83
popis autorský tisk
provenience získáno v ateliéru autora
autor 1957

*****9 4 900 CZK 25. 03. 2021 18:02:04
*****2 4 800 CZK 25. 03. 2021 18:02:04
*****9 4 700 CZK 25. 03. 2021 18:01:58
*****2 4 600 CZK 25. 03. 2021 18:01:58
*****9 4 500 CZK 25. 03. 2021 18:01:54