datum aukce 10. 07. 2018 18:00
322
prodáno za: 500 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

41. Jozef Danglár Gertli

Vlnobytí

technika tisk. plakát
rozměr 43 x 15 cm
rok 2012
signatura sign. PD Jo. Gertli Danglár
provenience plakát na koncert, Olomouc, 2012
autor 1962

4****2 500 CZK 10. 07. 2018 18:12:01
8****7 400 CZK 10. 07. 2018 18:12:01
4****2 300 CZK 10. 07. 2018 18:11:50