datum aukce 20. 02. 2020 18:00
2
206
prodáno za: 1 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

12. Josef Matějka

Na lesní louce

zachovalost zažloutlý papír, na rámu oděrky
technika akvarel, papír
rozměr 28 x 41,5 cm
signatura sign. PD J. Matějka
provenience
autor 1881-1953

9****5 1 CZK 20. 02. 2020 18:04:23