datum aukce 20. 02. 2020 18:00
2
185
prodáno za: 100 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

14. Josef Michl

Krajina I.

technika olej, karton
rozměr 34,5 x 49 cm
signatura sign. LD J. Michl
autor 1899-198?

1****7 100 CZK 20. 02. 2020 18:05:04