datum aukce 19. 12. 2018 18:00
171
vyvolávací cena: 400 CZK

8. Vladislav Bauer

Brouk růžový

technika litografie
rozměr 33 x 23
rok 1999
signatura sign. PD Vl. Bauer 99
číslo grafiky 41275
autor 1928