datum aukce 21. 05. 2020 18:00
69
vyvolávací cena: 2 300 CZK

333. Alois Nožička

Veni-Vidi-Vici

technika koláž, papír
rozměr 29 x 23 cm
rok 1973
signatura sign. PD Nožička 1973
provenience
autor 1934