datum aukce 22. 01. 2020 18:00
111
vyvolávací cena: 13 000 CZK

1. Pierre-Auguste Renoir

Sur la plage, A Berneval

technika mědirytina
rozměr 14 x 95 cm
rok okolo 1892
signatura značeno PD v dece Renoire
stav díla Publikováno-Loys Delteil, Pierre- Auguste Renoire, L´oevre gravé et litographié, vydal Alan Wofsy Fine Arts, San Francisco 1999, str.11
provenience