datum aukce 22. 01. 2020 18:00
60
vyvolávací cena: 300 CZK

114. Wilhelm Kandler

Libočanská branka v Žatci

zachovalost nepatrně pokrčený papír na okrajích
technika mědirytina
rozměr 13 x 17,4 cm
signatura značeno LD Wilhelm Kandler fecit.
stav díla značeno PD Aus der Kunst Anstalt v C. F. Merkckel Leipzig; nepatrně pokrčený papír na okrajích
provenience
autor 1816 - 1896