datum aukce 22. 01. 2020 18:00
45
vyvolávací cena: 300 CZK

117. Ludwig Lange

Pražský palác

zachovalost na rozích papír pokrčen, , nahože u okraje papíru dvě dírky, na okraji papíru dva flíčky
technika kolorovaná mědirytina
rozměr 10 x 14,4 cm
signatura značeno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. L. Lange
stav díla na rozích papír pokrčen, , nahože u okraje papíru dvě dírky, na okraji papíru dva flíčky
provenience
autor 1825 - 1885