datum aukce 22. 01. 2020 18:00
38
vyvolávací cena: 300 CZK

208. Joseph Trentsensky

Bataillen - Stücke

zachovalost lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky
technika kamenorytina
rozměr 19,5 x 34,5 cm
provenience
autor 1793 - 1839