datum aukce 22. 01. 2020 18:00
40
vyvolávací cena: 1 100 CZK

216. Nicolaus Vanni

Freska Herkulaneum

zachovalost mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky
technika mědirytina
rozměr 22 x 32,3 cm
signatura značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. Delin, PD Nic Billy Rom Reg. iricise
stav díla pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Neapolském království.; mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky
provenience