| zachovalost | zažloutlý papír |
| technika | akvatinta |
| rozměr | 24,7 x 33 cm |
| rok | 1. pol. 19. století |
| stav díla | získáno v restituci z Národní galerie (Waldesova obrazárna 1623), vzadu značeno razítkem a č. R 9041; zažloutlý papír |
Zámek Hluboš