datum aukce 22. 01. 2020 18:00
51
vyvolávací cena: 4 400 CZK

53. Neznámý autor

Zámek Hluboš

zachovalost zažloutlý papír
technika akvatinta
rozměr 24,7 x 33 cm
rok 1. pol. 19. století
stav díla získáno v restituci z Národní galerie (Waldesova obrazárna 1623), vzadu značeno razítkem a č. R 9041; zažloutlý papír
provenience