datum aukce 22. 01. 2020 18:00
61
vyvolávací cena: 3 000 CZK

64. Heinrich Bünting

Jerusalem

zachovalost uprostřed slepený, lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky
technika mědirytina
rozměr 27,5 x 36 cm
rok 1593
stav díla uprostřed slepený, lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky
provenience
autor 1545 - 1606