datum aukce 22. 01. 2020 18:00
52
vyvolávací cena: 600 CZK

68. R. Bürger

Kaple na Svaté hoře

technika litografie
rozměr 14,8 x 22,2 cm
signatura značeno na kameni LD R. B¨rger, PD Gedr v. F. Weider
provenience