technika | litografie |
rozměr | 14,8 x 22,2 cm |
signatura | značeno na kameni LD R. B¨rger, PD Gedr v. F. Weider |
Kaple na Svaté hoře
technika | litografie |
rozměr | 14,8 x 22,2 cm |