#68

R. Bürger

Kaple na Svaté hoře

R. Bürger
#68

R. Bürger

Kaple na Svaté hoře

51-100
229 zobrazení
600 Kč
22. 1. 2020 18:00

litografie
14,8 x 22,2 cm
značeno na kameni LD R. B¨rger, PD Gedr v. F. Weider

Kaple na Svaté hoře