eAukce Česká krajina101 / 244

100A. Václav Mašek

Trať před tunelem Vranduk
technikaakvarel, uhel, papír
rozměr27,4 x 40 cm
rámpapírová pasparta
provenience

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
700 Kč

374

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
19. 3. 2020 17:00
Datum aukce
19. 3. 2020 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
eAukce Česká krajina