| datace autora | 1944 - 1992 |
| Provenience | Antikvariát Dlážděná |
olej, plátno | 50 x 70 cm | na zadní straně značeno autorským razítkem | klínový rám | práce české grafičky, malířky a ilustrátorky. Vystudovala SPŠG v Praze, Hellichova u prof. Jindřicha Bubeníčka. Soukromě studovala u Ludmily Jiřincové. Věnovala se grafice, ex libris, olejomalbě a ilustracím knih, zvláště pro nakladatelství Československý spisovatel.

![[object Object]](https://cdn.livebid.cz/authors/3328.jpg?v=1)