#531

Milena Dvořáková
(1944 – 1992)

Akt na pohovce

datace autora
1944 - 1992
Provenience
Antikvariát Dlážděná

olej, plátno | 50 x 70 cm | na zadní straně značeno autorským razítkem | klínový rám | práce české grafičky, malířky a ilustrátorky. Vystudovala SPŠG v Praze, Hellichova u prof. Jindřicha Bubeníčka. Soukromě studovala u Ludmily Jiřincové. Věnovala se grafice, ex libris, olejomalbě a ilustracím knih, zvláště pro nakladatelství Československý spisovatel.