aktuální cena:
2 100 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

olej/sololit, 15,5 x 22 cm, sign. vpravo dole F. Kotvald, rám

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

1929, olej/karton, 32 x 42 cm, sign. vlevo dole L. Ehrlich 29, rám, lehce poškozená malba a rám

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

olej/překližka, 70 x 60 cm, sign. vlevo dole tužkou J. Souček, rám

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

olej/plátno, 70 x 60 cm, sign. vlevo dole J. Konečný, lehce poškozený rám

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
17 000 CZK

olej/karton, 60 x 50 cm, signováno vpravo dole Lolek 11 (?), rám, mírně nalomený levý roh

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej/karton, 18 x 25 cm, monogramováno vlevo dole JV, kolem r. 1905, nerámováno, mírné nalomení..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1937, olej/plátno fix. na kartonu, 46 x 53 cm, sign. vpravo dole F. Čížek 1937, rám

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
12 000 CZK

olej/karton, 47 x 61,5 cm, sign. vlevo dole tužkou Štáfl Otakar, rám

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
6 000 CZK

olej/plátno, 30 x 30 cm, nesignováno, na zadní straně štítek, rám

aktuální cena:
6 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

olej/karton, 48 x 64,5 cm, sign. vpravo dole Jan Spáčil, sklo, rám

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

kvaš/papír, 24 x 33 cm, 1. čtvrtina 20. století, signováno vlevo dole tužkou nečitelně, pasparta,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

2007, cena za uvedení do Dvorany slávy, bronz, výška 27 cm. Provenience: pozůstalost Kamily Moučkové

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

2012, cena ve tvaru polokoule z čirého skla s reliéfním nápisem (průměr 15 cm, výška 7 cm),..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
27 000 CZK

41 x 55 cm, kompbinovaná technika/papír, nesignováno, popsáno na zadní straně, pasparta, sklo, rám

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
16 000 CZK

1927, kolorovaný linoryt, sign. vpravo dole tužkou V. Špála 27, výřez pasparty 21 x 24,5 cm,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1973, litografie/papír, 41 x 33 cm, autorský tisk, signováno tužkou, věnování, pasparta, sklo, rám

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 000 CZK

1911, lept/papír, 35,5 x 33 cm, značeno ve štočku, sign. Tužkou vpravo dole Stretti - Zamponi,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
6 000 CZK

1926, akvarel, tužka/papír, ovál 44 x 34 cm, signováno tužkou K. Šimůnek 1926, pasparta, sklo,..