technika | sklo čiré, broušené, ryté, matované |
rozměr | průměr 36 cm |
rok | 1971 |
autor | 1937-2018 |
1971, unikát, autorská práce, signováno a datováno (3)
rozměr | průměr 36 cm |
rok | 1971 |
autor | 1937-2018 |