#145

Dana Vachtová - Talíř

Dana Vachtová - Talíř
Dana Vachtová - Talíř
Dana Vachtová - Talíř
#145

Dana Vachtová - Talíř

Modern glass
1 limit
134 zobrazení
4 800 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
30. 9. 2021 19:00

sklo čiré, leptaný dekor
průměr 34,5 cm
1968
1937

1968, unikát, autorská práce, signováno a datováno VACHTOVÁ 68 (2)