Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#145
Dana Vachtová - Talíř
#145
Dana Vachtová - Talíř
Modern glass
1 limit
134 zobrazení
4 800 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
30. 9. 2021 19:00
4. eAukce 100 + 100 ArtKabient
Aukční katalog
sklo čiré, leptaný dekor
průměr 34,5 cm
1968
1937
1968, unikát, autorská práce, signováno a datováno VACHTOVÁ 68 (2)
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript