technika | čiré sklo podjímané růžovým sklem, hutně tvarované |
rozměr | výška 89 cm |
rok | 1984 |
autor | 1922-2018 |
1984, unikát, signováno a datováno, provedl sklářský mistr Josef Rozinek (1911-1992) ve sklárně Hantich, Nový Bor. Lit.: ADLEROVÁ, Alena. Sklo: Miluše Roubíčková, René Roubíček. London: The Studio glass gallery, 1999, s. 124-131 (3)