#157

René Roubíček - Prst ze souboru Dámské součástky

#157

Modern glass
1 limit
223 zobrazení
42 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 42 000 Kč
30. 9. 2021 19:00

čiré sklo podjímané růžovým sklem, hutně tvarované
výška 89 cm
1984
1922-2018

1984, unikát, signováno a datováno, provedl sklářský mistr Josef Rozinek (1911-1992) ve sklárně Hantich, Nový Bor. Lit.: ADLEROVÁ, Alena. Sklo: Miluše Roubíčková, René Roubíček. London: The Studio glass gallery, 1999, s. 124-131 (3)