rozměr | 88,5 x 53 cm |
rok | kolem 1900 |
autor | 1863 - 1956 |
kolem 1900, olej/plátno, nesignováno, zlacený rám Provenience: sbírka Otto Kočí
Po bohatém životě zemřel 30. listopadu 1956 v Praze ve věku 93 let.