#94

Platinový prsten s briliantem, 1,00 ct

#94

Antique
1 limit
563 zobrazení
100 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
30. 9. 2021 19:00

velikost 51
4. čtvrtina 20. století

950/1000, v. 4,25 g, briliant cca 1,00 ct (F-G/VVS1), Přiložen znalecký posudek Mgr. Hany Šimonové, odhadní cena 280.000,-  čs. punc