rozměr | velikost 51 |
rok | 4. čtvrtina 20. století |
950/1000, v. 4,25 g, briliant cca 1,00 ct (F-G/VVS1), Přiložen znalecký posudek Mgr. Hany Šimonové, odhadní cena 280.000,- čs. punc
rozměr | velikost 51 |