technika | sklo čiré se vzduchovými bublinami vytvořené kolíkovou metodou, broušené a leštěné |
rozměr | v. 32 cm |
rok | 1983 |
autor | 1938 |
návrh 1983, unikát, autorská práce, signováno a datováno , provedeno na huti sklárny Škrdlovice, Lit.: LANGHAMER, Antonín. Jaroslav Svoboda - Sklo/Glas/Verre/Glass. Brno: CERM Brno, 2008, s. 71, obr. 60 (3)