#160

Jaroslav Svoboda - Sloup

Jaroslav Svoboda -  Sloup
Jaroslav Svoboda -  Sloup
Jaroslav Svoboda -  Sloup
#160

Jaroslav Svoboda - Sloup

Modern glass
138 zobrazení
6 500 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
2. 12. 2021 19:00

sklo čiré se vzduchovými bublinami vytvořené kolíkovou metodou, broušené a leštěné
v. 32 cm
1983
1938

návrh 1983, unikát, autorská práce, signováno a datováno , provedeno na huti sklárny Škrdlovice, Lit.: LANGHAMER, Antonín. Jaroslav Svoboda - Sklo/Glas/Verre/Glass. Brno: CERM Brno, 2008, s. 71, obr. 60 (3)