technika | sklo čiré, hutně tvarované |
rozměr | v. 19 cm, průměr 14 cm |
rok | 1981 |
autor | 1948 |
1981, unikát, autorská práce, signováno a datováno Trnka 81 (1)
rok | 1981 |
autor | 1948 |