#172

Ladislav Oliva st. - Plastika nymfy

#172

Modern glass
1 limit
170 zobrazení
2 400 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
2. 12. 2021 19:00

sklo akvamarínové tavené do formy, leštěné
v. 14 cm
2001
1933

návrh 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno, ateliér autora, Železný Brod (3)