technika | sklo akvamarínové tavené do formy, leštěné |
rozměr | v. 14 cm |
rok | 2001 |
autor | 1933 |
návrh 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno, ateliér autora, Železný Brod (3)
rozměr | v. 14 cm |
rok | 2001 |
autor | 1933 |