#97

Busta černocha

Busta černocha
Busta černocha
Busta černocha
Busta černocha
#97

Busta černocha

Sculptures
264 zobrazení
4 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
2. 12. 2021 19:00

výška 30 cm
20. století

20. století, sádra, polychromovaná, označeno C. Vanni nachf., poškozeno