technika | sklo modré a bílé, tavené ve formě, broušené, leštěné |
rozměr | 50 x 36 x 18 cm |
rok | 1994 |
autor | 1952 |
1994, unikát, autorská práce, signováno a datováno, Provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)
rozměr | 50 x 36 x 18 cm |
rok | 1994 |
autor | 1952 |