#153

Jaromír Rybák - Surf

Jaromír Rybák - Surf
Jaromír Rybák - Surf
Jaromír Rybák - Surf
Jaromír Rybák - Surf
#153

Jaromír Rybák - Surf

Modern glass
75 zobrazení
45 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
1. 12. 2022 19:00

sklo modré a bílé, tavené ve formě, broušené, leštěné
50 x 36 x 18 cm
1994
1952

1994, unikát, autorská práce, signováno a datováno, Provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)