banner

9. eAukce 100 + 100 ArtKabinet

Aukce obrazů, grafiky, starožitností, kniha moderního skla
Online v 19:00

100 položek moderního skla 20. – 21. století

100 položek kreseb, grafiky, obrazů, skla, porcelánu a šperků

1. 12. 2022

Doporučené

Item image
Aktuální cena:
8 500 Kč
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
1967, tužka, pastel/papír, signováno a datováno vpravo dole, pasparta, sklo, rám
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19. století, Slovensko, dřevo, řezané, zlacené, přiloženo vývozní povolení
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
750/1000, v. 6,00 g, briliant moderního brusu 0,63 ct (Fancy brown-yellow/VS1), certifikát GIA, čs. punc
Item image
Aktuální cena:
45 000 Kč
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
kolem 1835, Buquojské sklárny, Jiříkovo údolí, sklovina šedozelené barvy, kruhová, patnáctiboká základna, zvonovitá kupa šestiboká, bohatě broušená a jemně zlacená
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
návrh kolem 1905, Moser, Karlovy Vary, výr. číslo 8232, sklo čiré, na kupě sbíhá do zelené, kupa opticky žebrovaná, oranžovožlutý nálep ve tvaru květu růže, zdobeno rytím Lit.: Mergl J., Moser 1857 - 1997, str. 81, bar obr. 65 - shodný pohár v rozdílné barvě
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
60. léta, unikát, autorská práce, provedeno ve vlastním ateliéru v Novém Boru. Srov.: Glass Review. 1977, sv. 32, č. 7, s. 5-7, obr. 6. (2)
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
1994, unikát, autorská práce, signováno a datováno, Provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
kolem 2015, unikát, autorská práce (1)
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
75 000 Kč
2012, unikát, autorská práce, signováno, přiložen certifikát pravosti. Dle sdělení majitele zhotoveno ve dvou kusech, kde druhý kus byl v majetku Václava Havla (1)
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
200 000 Kč
dřevoryt čtyř českých patronů, pestře malovaná iniciála na prvním listu, [26], 1 - 402 listů (chybí 13,20-120, 238-257, 292,293,345-350, 394-397) Provenience: sbírka Josef Novák, Praha Pražský misál je liturgická kniha používaná v pražské diecézi před zavedením jednotného římského misálu v roce 1570. Byl vydán devětkrát, poprvé v roce 1479, poté v letech 1488, 1497, 1498, 1503, 1507, 1508, 1522