technika | sklo topasové, tavené ve formě, broušené,leštěné |
rozměr | výška 15 cm, průměr 44 cm |
rok | 2012 |
autor | 1969 |
2012, unikát, autorská práce, signováno a datováno (1)
rok | 2012 |
autor | 1969 |