#191

Jana Voldřichová - Dokola

Jana Voldřichová - Dokola
#191

Jana Voldřichová - Dokola

Modern glass
76 zobrazení
80 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
1. 12. 2022 19:00

sklo topasové, tavené ve formě, broušené,leštěné
výška 15 cm, průměr 44 cm
2012
1969

2012, unikát, autorská práce, signováno a datováno (1)