750 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Rybářská vesnice, barevná litografie 17x38 cm (ve výřezu), číslo 31/50, signováno

350 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Sušení sítí, barevná litografie 15x39 cm (ve výřezu), číslo 12/50, signováno PD, datováno 1984

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Zátah, kombinovaná technika na kartonu 18x32 cm, z cyklu Jižní Čechy, nesign., vzadu autorský štítek

800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Jízda na pole, kresba tuší 24x39,5 cm (ve výřezu), sign. PD s věnováním, datováno 1965

1 300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Zátiší s pohárem a květinami, rozměr tisku 21x30,5 cm (velikost listu 30x42 cm), sign. DU

1 300 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Chalupa pod horou, olej na kartonu 43x55 cm, sign. PD

4 200 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Žena, zinkografie 25x15 cm (ve výřezu), monogr. PD, datováno 1934

17 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Kentaur, bronz (pozdější odlitek), výška 37 cm, délka 30 cm, šířka 15 cm, signováno Picasso

100 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Jazzový kytarista (ladič), olej na kartonu, 65x48 cm, sign. PD MATAL 59

14 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Mládí a stáří, olej na kartonu 21x32 cm, sign. PD J Veris Paris

20 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Stařec s fajfkou, tušová kresba s akvarelem 40x27 cm, sign. LD J. Hála 43

22 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Stařena tancuje, tušová kresba s akvarelem 40x27 cm (ve výřezu), sign. PD J. Hála 43, vzadu..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Girl with bubbles, litoofset 42x32 cm, limiovaná edice 9/150, vzadu certifikát Banksy je..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

We won, litoofset 38x28 cm, limitovaná edice, 2018 - 8/100, vzadu certifikát Banksy je pseudonym..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Alexandr Veliký dobývá svět, kombinovaná technika na plátně67x47 cm, sign. PD Máška s otiskem..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Two Graces at the airport, olej na plátně 70x50, sig. PD. Robert Cook, britský malíř narozený v..

1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Podzim, olej na sololitu 53x53 cm, sign. PD, vzadu štítek

vyvolávací cena:
300 CZK

Sv. Vít z Belvederu, lept 30x21 cm, sign. PD, vydal Štencův grafický kabinet v Praze 1915