4 600 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Z Hradce Králové, olej na kartonu, 34 x 24,5 cm

3 400 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Košiček ovoce, olej na plátně, 27 x 32 cm, ověřovací certifikát autora

800 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Kyrysníci, litografie, 25,5 x 35,5 cm, 1840

2 400 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Tulák, olej na dřevě, 38 x 18,5 cm

9 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Polní cesta, olej na kartonu, 24 x 29 cm

10 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Dvůr, olej na kartonu, 26 x 33,5 cm

24 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Pohled na vesnici, olej na plátně, 52 x 70 cm

3 200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Loď na moři, olej na překližce, 23 x 28,5 cm

1 100 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Pařezové víly, 25/60, 29 x 23 cm

12 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Pohled na Krkonoše, olej na kartonu, 50,5 x 60 cm, rám opadává

6 500 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Zátiší se slívami, olej na kartonu, 50 x 60 cm

9 500 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Most vzpomínek, olej na plátně, 40 x 45 cm, 2010

6 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Poodzimní krajina, nesignováno, olej na plátně, 60,5 x 39 cm

32 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Pohled na horu, olej na kartonu, 24,5 x 33 cm

1 900 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Žena, 74/200, 12,5 x 9,5 cm

2 800 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Čtení z knihy, opadaný rám, karton, 10 x 10 cm

76 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Ruka muže, cínový reliéf, 15,6 x 15,3 cm. Částečně zlacené olovo. Certifikát pravosti Nadačního..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Zimní krajina, olej na překližce, 50 x 70 cm