76 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Ruka muže, cínový reliéf, 15,6 x 15,3 cm. Částečně zlacené olovo. Certifikát pravosti Nadačního..

68 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Ještě Bezová duše, cínový reliéf, Částečně zlacené olovo, 15,5 x 15,9 cm, Certifikát pravosti..

vyvolávací cena:
200 CZK

Mateřství, terakota, značeno zespodu R.Č., výška 20 cm

550 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Sedící akt, Royal Dux, výška 27,5 cm, Bruselský styl

750 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Kropenka, výška 15 cm, porcelán

400 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Tyrolský myslivec, pohybující se nohy a jedna ruka, dřevo, výška 13,5 cm