50 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Nekompletní sada stříbrných příborů, chybí 1x rybí nůž, 1 x lžíce, kávové lžičky 3 x, váha bez..

1 800 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Sada stříbrných dezertních vidliček, puncováno 800/1000, váha 189,00g, délka 15,5 cm

1 800 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Sada stříbrných kávových lžiček, zlaceno, puncováno 800/1000, délka lžičky 11,5 cm, váha 133,00 g