1 600 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Nástolec, Lovecký motiv, cín, sklo, krásný stav,výška 33cm, průměr 13 cm

550 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Ukřižovaný, výška 74 cm, dřevo, stará, lidová řezba

4 200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Hodiny "pilovky", výška 60 cm, průměr ciferníku 8,5 cm, novější provedení

550 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Korbel s květinovým motivem, výška 27 cm

650 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Bandaska, šroubovací víko, block zin, 1820, výška 20 cm

500 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Korbel cín, poškozené víko, Výška 20 cm

250 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Kalich cín, značka ND, výška 12 cm

900 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Korbel cín,drobná promáčklina, L. Becker, výška 15 cm

450 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Korbel cín, monogram, výška 16,5 cm

550 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Luxusní konvice, alpaka, výška 32 cm, cín

1 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Secesní džbán s víčkem, alpaka, výška 27 cm, krásné provedení

800 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Školní mikroskop, originální krabice, součástí podložní sklíčka, výška 24 cm

500 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Binokulár k mikroskopu, v původní dřevěné krabici

1 500 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Šachy vyřezané z kamene, kamenná šachovnice, původní balení

300 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Figurální nástolec, cín, značka, výška 17,5 cm

2 600 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Námořní sextant, rozkládací, průměr sextantu 5,5 cm, krabička 8x10cm, novodbější provedení

250 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Sada desek do polyfonu, 6 kusů, průměr od 18-20cm

300 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

šálek s podšálkem se zlatým zdobením, okraje pozlacené, značka Kraitheim, průměr talířku 11cm,..