konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
62
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 3 000 CZK

1. Štěpánek Vladimír

Dívky v krojích

technika akvarel
rozměr 42 x 31 cm
signatura PD V. Štěpánek
rám Rámováno
autor 1906-1991