konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
70
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 25 000 CZK

10. Šíma Ladislav

U řeky

technika olej na plátně
rozměr 90 x 63 cm
rok 1927
signatura PD L. Šíma
rám Rámováno
autor 1885-1956