konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
46
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 25 000 CZK

11. Jiroudek František

Jeřabiny

technika olej na plátně, 1981
rozměr 50 x 60 cm
signatura LD Jiroudek
rám Rámováno
autor 1914-1991