konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
96
5
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 50 000 CZK

12. Gross František

Interiér

technika olej na kartonu
rozměr 15 x 20 cm
rok 1947
signatura LD F. Gross
rám Rámováno
autor 1909-1985