datum aukce 20. 10. 2020 19:00
315
prodáno za: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

121. Gross František

Strojek

technika litografie
rozměr 29,5 x 21 cm
signatura PD F.Gross
rám Nerámováno
autor 1909-1985

2****3 1 000 CZK 20. 10. 2020 20:21:44