konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
72
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 130 000 CZK

13. Hudeček Antonín

Kytice

technika olej na plátně
rozměr 90 x 78 cm
signatura PD Ant. Hudeček
rám Rámováno
autor 1872-1941