konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
64
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 12 000 CZK

14. Kalina Karel

Petrovice

technika olej na lepence
rozměr 50 x 65 cm
signatura PD Kalina K.
rám Rámováno
autor 1949