konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
66
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 12 000 CZK

15. Kalina Karel

Stmívání

technika olej na plátně
rozměr 50 x 60 cm
rám Rámováno
autor 1949