Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#15
5
Karel Kalina
Stmívání
#15
5
Karel Kalina
Stmívání
566 zobrazení
22 000 Kč
Galerie Dílo
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
20. 10. 2020 19:00
Karel Kalina
Prohlédnout autora
1. eAukce
Aukční katalog
olej na plátně
50 x 60 cm
Rámováno
1949
Stmívání
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript