konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
77
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 65 000 CZK

17. Ullmann Josef

Letní nálada s břízami

technika olej na kartonu
rozměr 50 x 65 cm
signatura PD Jos.Ullmann
rám Rámováno
autor 1870-1922