datum aukce 20. 10. 2020 19:00
3
240
prodáno za: 8 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

24. Kamil Lhoták

Reklamní sloup s bicyklem

technika litografie
rozměr 26 x 19 cm
rok 1982
signatura VD K. Lhoták
rám Rámováno
autor 1912-1990

1****3 8 000 CZK 20. 10. 2020 19:22:21
1****6 7 500 CZK 20. 10. 2020 19:22:10
7****7 7 000 CZK 20. 10. 2020 19:22:10
1****3 6 500 CZK 20. 10. 2020 19:21:54
7****7 6 000 CZK 20. 10. 2020 19:21:49
1****3 5 500 CZK 20. 10. 2020 19:21:40
7****7 5 000 CZK 20. 10. 2020 19:21:38
1****3 4 900 CZK 20. 10. 2020 19:21:23
7****7 4 800 CZK 20. 10. 2020 19:21:21
1****3 4 700 CZK 20. 10. 2020 19:21:05
7****7 4 600 CZK 20. 10. 2020 19:21:04
1****3 4 500 CZK 20. 10. 2020 19:20:48
7****7 4 400 CZK 20. 10. 2020 19:20:46
1****3 4 300 CZK 20. 10. 2020 19:20:30
7****7 4 200 CZK 20. 10. 2020 19:20:29
1****3 4 100 CZK 20. 10. 2020 19:20:13
7****7 4 000 CZK 20. 10. 2020 19:20:12
1****3 3 900 CZK 20. 10. 2020 19:19:56
7****7 3 800 CZK 20. 10. 2020 19:19:54
1****3 3 700 CZK 20. 10. 2020 19:19:38
7****7 3 600 CZK 20. 10. 2020 19:19:31
1****0 3 500 CZK 20. 10. 2020 19:19:31
1****3 3 400 CZK 20. 10. 2020 19:19:16
7****7 3 300 CZK 20. 10. 2020 19:19:13
1****3 3 200 CZK 20. 10. 2020 19:19:00
7****7 3 100 CZK 20. 10. 2020 19:18:57
1****3 3 000 CZK 20. 10. 2020 19:18:43
3****6 2 900 CZK 20. 10. 2020 19:18:31
1****3 2 800 CZK 20. 10. 2020 19:18:28
7****7 2 700 CZK 20. 10. 2020 19:18:25
1****3 2 600 CZK 20. 10. 2020 19:18:10
7****7 2 500 CZK 20. 10. 2020 19:18:08
1****3 2 400 CZK 20. 10. 2020 19:17:55
3****6 2 300 CZK 20. 10. 2020 19:17:53
1****3 2 200 CZK 20. 10. 2020 19:17:43
3****6 2 100 CZK 20. 10. 2020 19:17:38
1****5 2 000 CZK 20. 10. 2020 19:17:34
1****3 2 000 CZK 20. 10. 2020 19:17:34
1****5 1 900 CZK 20. 10. 2020 19:17:33
3****6 1 800 CZK 20. 10. 2020 19:17:33
1****5 1 700 CZK 20. 10. 2020 19:17:31
1****3 1 600 CZK 20. 10. 2020 19:17:31
1****5 1 500 CZK 20. 10. 2020 19:17:30
3****6 1 400 CZK 20. 10. 2020 19:17:30
1****5 1 300 CZK 20. 10. 2020 19:17:25